TitanFactory

TitanFactory – Noblesní snubní prsteny z titanu

Snubní prsteny a šperky z vzácného kovu titanu jsou, jak už název napovídá, nosným sortimentem nabídky značky TitanFactory. Německá společnost produkuje puristické čisté kreace s nadčasovým designem. Obzvláště pro snubní prsteny, které mají symbolizovat spojení mezi dvěma lidmi po celý život, jsou designy značky ... číst dále

Položky 132 z celkem 221

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 7

Položky 132 z celkem 221

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 7
TitanFactory stejně jako titan tím nejlepším doporučením.

Snubní prsteny Made in Germany

V produkční linii TitanFactory se pojí nejmodernější technika se solidní ruční prací. Polotovary prstenů z titanu ve zvoleném rozměru jsou vyráběny na přesně pracujících strojích. Ty pak dostanou prostřednictvím kvalitní zlatnické práce poslední brus a vzniknou z nich jedinéčné šperky, na nichž je zřetelná vysoce kvalitní německá ruční práce. Principy společnosti TitanFactory jsou prosté, autenticita a kontinuita. Tyto vsazuje společnost do svých prstenů a jiných šperkových kreací. Kombinace s jinými druhy vzácných kovů jako zlato, stříbro, palladium či platina, stejně jako vsazení briliantů, dosahuje jedinečnosti a silném výrazu všech prstenů, které jsou vhodné nejen pro svatební den, ale také jako zásnubní prsteny, či prsteny vyjadřující hluboké přátelství.

Snubní a jiné párové prsteny z titanu

Trvalý titan má svůj nezapomenutelných charakter, který se na snubních prstenech obzvlášť dobře vyjímá. Prostřednictvím rozdílného zpracování je vyzařování materiálu jeho mnoha faset ještě zvýrazněno. Spektrum povrchového zpracování dosahuje od hladce leštěných přes decetně matné povrchy, kdy se vzácný kov projevuje vždy jinak. V používání rozdílných povrchů a jejich kombinací spočívá největší obratnosti kolekcí značky TitanFactory. Prostřednictvím zpracování rozdílných materiálů v jeden kus šperku dosahují designy kolekcí vysoký kontrast, třpytivé brilianty dotváří v nejvyšší míře jedinečnost luxusních šperků - tak jedinečných jako moment zasnoubení či sňatku samotného. Nové materiály v sortimentu TitanFactory jako železo nebo karbon nabízí nejatraktivnější důraz na individualitu. Rozdílné kolekce TitanFactory umožňují široký výběr. Od těch nejvzácnějších prstenů jako kombinace titanu a platiny až po hravé kreace titanu doplněného keramickými prvky, značka nabízí pro každou příležitost a vkus ten správný pár prstenů.

Vyhledejte v našem online shopu ten perfektní svatební prsten od TitanFactory. Tyto, stejně jako naše další značky, dosahují nejširší nabídky na českém trhu a můžeme s jistotou tvrdit, že u nás si vyberete svůj vysněný prsten pro mnoho příležitostí. Vytvořte si svůj nezapomenutelný moment v životě - se snubním prstenem, který jste si vždy přáli!