Saint Maurice

Snubní a jiné prsteny značky Saint Maurice

Snubní prsteny jako symbol hlubokého spojení a vnitřní lásky mají být něčím výjimečným. V modelech snubních prstenů značky Saint Maurice, designovaných a zhotovovaných v německém Pforzheimu, naleznou budoucí manželské páry, ale také zasnoubení nebo přátelé jedinečný design a osobitý prsten dle svého vkusu a ... číst dále

Položky 132 z celkem 782

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 25

Položky 132 z celkem 782

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 25
životního stylu.

Design snubních prstenů z německého zlatnického města Pforzheim

V Pforzheimu má své sídlo mnoho zlatnických dílen a výrobců snubních prstenů, stejně jako známá značka Saint Maurice. Tradiční zlatnická ruční práce zde jde ruku v ruce s nejmodernější technikou, kdy výsledkem jsou velmi kvalitně zpracované a designersky náročné moderní či tradiční snubní prsteny, zásnubní či jiné prsteny vyráběné v páru. Rozdílné drahé kovy jsou zpracovávány do stabilního legírování, za pomoci nejnovější techniky jsou základní prsteny zpracovány do překrásných ušlechtilých svatebních prstenů. Ze zlatnického domu Saint Maurice nepochází jen snubní prsteny, ale také zlaté šperky, jako například extravagantní kolekce „Attitude“ šperkové značky Amélie z vysoce kvalitního Sterling stříbra.

Saint Maurice a jeho tradiční kolekce snubních prstenů

Snubní prsteny jsou znamením lásky a důvěry a jako symbol připomínající velmi ojedinělý den v životě. Tak jako svatba samotná, i snubní prsteny by měly být neobvyklé a trvalé. V kolekcích Saint Maurice proto naleznete opravdu exklusivní kusy šperku, například prsteny v kombinaci bílého a žlutého zlata, plné fantazie, nebo z čistého zlata či oceli, palladia a titanu. Individuálně pak na přání budou vaše snubní prsteny prostřednictvím různých osobních úprav jako vsazení briliantů do dámských prstenů nebo vámi vybraná rytina na vnitřní straně prstenu, která je zhotovována v ceně, prsteny budou upraveny k dokonalosti dle vašich přesných představ. V mnoha rozdílných kolekcích, které se každoročně mění, naleznete pravé highlights pro fajnšmekry s výjimečným vkusem stejně jako klasické jednoduché prsteny pro konzervativní páry - pro každý vkus, životní styl a rozpočet je v nabídce ten správný snubní prsten. Vyberte si mezi leštěnými nebo matnými povrchy jako květinovými či geometrickými vzory, kterými jsou prsteny ozdobeny. U různých modelů značky Saint Maurice mohou být voleny snubní prsteny pro dámy jiné šířky než pro muže.