Ruesch

Snubní a platinové prsteny z kolekce Ruesch

Bratři Nowotny KG stojí za značkou Ruesch, která nabízí vysoce kvalitní partnerské prsteny ze zlata a platiny. Ruční práce a technologie se spojují v jedinečné překrásné svatební prsteny, které ročně nabízí ve více než 100 nových modelech s rostoucím výběrem. Přísná kritéria kvality a ... číst dále

Položky 132 z celkem 829

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 26

Položky 132 z celkem 829

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 26
firemní logo na vnitřní straně prstenu garantují snubní prsten, který vydrží, co slibuje!

Tradiční podnik z Rakouska – Bratři Nowotny KG

Jako vlastníci společnosti založili bratři Nowotny KG svou společnost jako rodinný podnik v roce 1881 a v průběhu poloviny 20-tého století se vyvinuli v největší zlatnickou dílnu v Rakousku. Specializací na snubní a partnerské prsteny drží výrobce, který nabízí své produkty pod značkou Ruesch, dodnes místo největšího producenta snubních prstenů v zemi. Prsteny ze zlata a platiny jsou specialitou podniku se sídlem ve Vídni. V produkčním řetězci spolupracují designéři se zlatnickými mistry, prostřednictvím tradičního rukodělného šperkařského umění a nejnovějších módních trendů vytváří překrásné modely, současně s nasazením nejnovějších technologií v oboru. Exkluzivní šperky značky Ruesch naleznete ve zlatnictvích v Rakousku a Německu, ve Švýcarsku, stejně jako v zemích Beneluxu. Výrobce je členem mezinárodního platinového cechu a diamantového klubu ve Vídni.

Produkce snubních prstenů značky Ruesch

Společnost nastavuje vysokou laťku ve výrobním procesu svými náročnými produkčními technologiemi snubních prstenů značky Ruesch. Základní prsteny jsou vyrobeny z rozdílných drahých kovů jako zlato, měď, palladium, platina a stříbro v rozdílném složení jako legírování a prostřednictvím zkušeností s nejmodernějšími CNC stroji dokončeny v překrásné šperkové kreace. Na přání mohou být prsteny značky Ruesch osázeny překrásnými diamanty, a jako zakončení produkce snubního prstenu nabízí Ruesch zpracování individuální gravury na vnitřní stranu prstenu, která vám vždy bude připomínat nejkrásnější den vašeho života.

Sortiment Ruesch obsahuje jak je zvykem jen vysoce kvalitní prsteny pro uzavření manželství, zasnoubení nebo jako symbol partnerství. V sortimentu si můžete vybrat mezi prostými jednoduchými šperky stejně jako bohatými zdobenými prsteny - Ruesch zaručuje kvalitu a jedinečnost designů, s jistotou si každý budoucí manželský pár vybere ten pravý!