Rauschmayer

Snubní prsteny od Rauschmayera

Roland Rauschmayer GmbH & Co. KG je tradiční podnik s vysokými cíli. Zákazníkům jsou k dispozici inovativní designy šperků a jedinečné nápady. K tomu spojuje výrobce tradiční ruční práci s nejmodernější technologií a zhotovuje snubní prsteny, zásnubní prsteny a jiné šperky v širokém spektru vzorů s kombinací ... číst dále

Položky 132 z celkem 1815

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 57

Položky 132 z celkem 1815

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 57
rozdílných materiálů.

Rauschmayer – německý rodinný podnik s tradicí

V roce 1963 začal zakladatel společnosti Roland Rauschmayer produkovat snubní prsteny jako samostatný zlatník. To byl začátek úspěšného příběhu, založený na rostoucím úspěchu a stále nových nápadech. Dnes znamená značka Rauschmayer velkou společnost, která dodává jednotlivým zákazníkům i velkoobchodníkům jedinečné a stále překvapující produkty. Od tavení základního materiálu až po zhotovení jsou snubní prsteny od Rauschmayera vyráběny v jedné provozní linii - včetně gravírování na přání zákazníka. V našem online shopu 123snubniprsteny naleznete velký výběr z nejnovějších kolekcí. Vedle výroby partnerských prstenů pro přátelství, sňatek a zasnoubení produkuje zlatnická manufaktura také mnoho jiných šperků jako naušnice, přívěšky či samostatné prsteny.

Kolekce Rauschmayera v našem shopu

Rauschmayer vyrábí snubní prsteny v široké nabídce. Mnoho rozdílných materiálů, které jsou zpracovány do exkluzivních prstenů, nabízí širokou paletu vzorů a struktur, speciálně u kombinací materiálů, jako například bílé a žluté zlato nebo ocel a zlato. Matriál se liší také cenou. Proto nabízí Rauschmayer snubní prsteny v široké kolekci od tenčích až po mohutnější prsteny, kdy i mladé začínající páry s nižším rozpočtem naleznou svůj překrásný exkluzivní snubní prsten v nabídce. V jednotlivých kolekcích mohou být prsteny jednotlivě individuálně zpracovány. V nabídce je výběr rozdílných šířek, mnoho modelů lze opticky velmi krásně dozdobit brilianty či kameny zirkonie. Od úzkých stříbrných kroužků - které mohou být mimo jiné i vyrobeny z oceli - až po honosné nádherně zdobené zlaté prsteny v masivním provedení s brilianty o váze od 0,1 karátu jsou součástí nabídky. Dále je mnoho modelů dostupných v rozdílném stupni ryzosti. To dokresluje celé spektrum široké nabídky snubních prstenů značkového výrobce Rauschmayer.

Prohlédněte si v našem online shopu kolekci společnosti Rauschmayer a najděte ten perfektní prsten pro váš velký den!