Infinity Love

Infinity Silver – Snubní prsteny jako symbol nekonečné lásky

Stříbro je nejdůležitějším materiálem pro výrobu šperků značky Infinity Silver. Prsteny vyráběné v páru se dělí na snubní prsteny, stejně jako zásnubní či partnerské, přátelské prsteny. Jedinečné designy cenově dostupných prstenů dělají z každého prstenu nezaměnitelný symbol lásky a sounáležitosti.

Stříbro - ... číst dále

Položky 132 z celkem 199

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 7

Položky 132 z celkem 199

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 7
více než jen drahý kov

Designové kreace prostenů značky Infinity Silber v našem sortimentu jsou vyrobeny ze stříbra. Není divu, tomuto vzácnému kovu byly historicky vždy přisuzovány velmi ojedinělé vlastnosti. Ve starých kulturách mělo stříbro esoterický a magický význam, který byl spojen s čistotou a nevinností, ženským elementem. V křesťanské víře byla stříbru přisuzována výmluvnost, cudnost a čistota. Všechny tyto atributy, které se prolínají nejrůznějšími kulturami, dělají ze stříbra jako materiálu pro snubní a zásnubní prsteny tu pravou volbu spojenou s čistotou lásky a uzavřením sňatku. Pokud k tomuto překrásnému materiálu přidáte vysoce kvalitní zpracování značky Infinity Silver, jedinečný design a cenu dostupnou pro každého, je rozhodnutí pro prsteny již snadné. Prsteny vyrobené z materiálu ryzosti stříbra 925 vydrží věčnost - stejně tak dlouho jako láska a spojení mezi dvěma milujícími se lidmi.

S kamenem nebo bez - hladký nebo nápadný

V sortimentu snubních prstenů Infinity Silver naleznete různorodé designy, které uspokojí každý vkus. U mnoha modelů mohou být na přání vsazeny kameny zirkonie, výzdoba prstenů se pohybuje od prostých jednoduchých kroužků a po prsteny bohatě zdobené ornamenty. V závislosti na konkrétním modelu pak mohou být ženské a mužské prsteny dále individualizovány prostřednictvím gravury, osobní zprávy vyryté na vnitřní stranu prstenu, jako vzpomínka na den seznámení, místo seznámení, jména partnerů či tajná osobní zpráva.

V našem online shopu 123snubniprsteny naleznete s jistotou perfektní prsten jako symbol sounáležitosti. Ať již v kolekcích Infinity Silver nebo v jiných kolekcích našeho sortimentu - obrovský výběr nejrůznějších designů, kolekcí, značek, materiálů snubních prstenů v prvotřídní kvalitě, za příznivé ceny dostupné pro každého, nikde jinde nenajdete.