Breuning

Snubní prsteny značky Breuning - kvalita z Německa

Zlaté a stříbrné šperky, ale také šperky z jiných materiálů, jsou speciálním zaměřením německé šperkařské značky Breuning se sídlem ve švábském Pforzheimu. Šperkařská firma je proslulá v celé Evropě svými snubními prsteny již od roku 1927.

Šperk z Pforzheimu - příběh společnosti

V roce ... číst dále

Položky 132 z celkem 2671

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 84

Položky 132 z celkem 2671

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 84
1927 založil Franz Breuning svou šperkařskou firmu s více než 80 zaměstnanci, která byla zaměřena na klasickou výrobu šperků. O 50 let později měla firma přes 600 spolupracovníků a patřila k největším šperkařským výrobcům v Německu. V roce 1989 převzal Marcus Breuning firemní management ve třetí generaci a vybudoval produkční dílnu v Bangkoku, která je dodnes pod německým vedením, úspěšná a s více než 250 zaměstnanci. Se svou kolekcí "Pure Love" se Breuning specializoval na snubní a zásnubní prsteny a protřednictvím svého speciálního produkčního způsobu přináší na trh ve své kolekci 1700 nových designů ročně. Zvláště ve středním cenovém segmentu náleží značka Breuning dnes k vedoucím hráčům na trhu a je hrdá na své standardy vysoké kvality ve věci designu a technologie.

Prsteny od Breuninga - specialisty na snubní a zásnubní prsteny

Aby se firma na trhu dlouhodobě udržela, je Breuning již dlouho zaměřen na inovace a nejnovější techniku spojenou s kvalitou. Kombinují výjimečné designy z různých materiálů tak jako extravagantní mixy materiálů jsou do snubních prstenů vsazovány precizně a efektně. To umožňuje kontinuální postavení na trhu s tradičním rukodělným zlatnickým uměním tak jako nasazení nejmodernější techniky. Moderní strojový park, který je ve světě jedinečný, umožňuje také výrobu technicky velmi náročných modelů snubních prstenů. To znamená neomezené možnosti od jednoduchých přes extravagantní designy prstenů. Ve třech základních liniích kolekcí značky Breuning se snoubí vždy vysoký nárok na estetiku jednotlivých šperků.

Ať již moderní a hladké nebo stylové a sebevědomé - kolekce Breuning jsou přizpůsobeny povaze nositele prstenů. Snubní a zásnubní prsteny výrobce přináší širokou škálu produktů, současně díky efektivní sériové výrobě zůstávají snubní prsteny cenově dostupné i pro mladé začínající páry.