Bayer

Snubní prsteny značky Bayer – Manufaktura na výrobu šperků z Pforzheimu

Přímo z Pforzheimu, města zlatnického umění, pochází exkluzivní manufaktura na výrobu snubních prstenů Bayer. Ruční práce je ve společnosti psána velkým písmem, jedinečné snubní prsteny z rozdílných drahých kovů nabízí výběr, který rozbuší zamilované srdce. Bayer vyrábí štěstí a šperkem ... číst dále

25 položek

Nastavit sestupně
na stránku

25 položek

Nastavit sestupně
na stránku
ve znamení lásky.

Exkluzivní snubní prsteny - daleko od konvenčního vkusu

Konstantin a Sebastian Fischer si napsali na vlajku společnosti pojem jedinečnost. Jednoduše řečeno, značka Bayer vyrábí snubní a zásnubní prsteny, které jsou nezaměnitelné. Individuální přání a nové nápady mají v této zlatnické dílně obzvláště řádi. Jen tak totiž mohou projevi svůj umělecký a řemeslný potenciál. Na návrzích prstenů je zřejmé, že jsou z dílny opravdových odborníků. Tyto kombinace završuje majitel společnosti, který zhotovuje sám ty nejjemnější brusy drahých kamenů. Při výběru diamantů je dáván velký důraz férovosti - proto jsou do prstenů vsazovány pouze brilianty, které odpovídají kritériím Kimberley. Dohoda Kimberley vylučuje prostřednictvím obchodního certifikátu s takzvanými konfliktními či krvavými diamanty, pocházejícími z krizových oblastí.

Kolekce Bayer – jedinečná a nezapomenutelná

Tak jedinečné a nezapomenutelné, jako váš svatební den, jsou také snubní prsteny značky Bayer. Veškeré modely kolekce Bayer jsou dostupné v rozdílných stupních ryzosti drahých kovů ve zlatě, stříbře, palladiu či platině. Kolekce s nezaměnitelným názvem jako Spirit of Love, Difference, Tension nebo Classic obsahují široké spektrum zlatnického umění, jednotlivé prsteny ve škále nabídky jsou řazeny od jednoduchých až po ty nejnápadnější. Také vícebarevné kombinace jsou součástí nabídky. Každý jednotlivý prsten je zpracován s láskou, pro pohodlnější nošení je určeno masivní bombírování, kdy prsten lze vždy lehce sundat z prstu. Mnoho modelů může být osázeno diamanty a doplněno speciální gravurou. Získáte prsten, který náleží jen vám a vaší lásce a z vašeho svatebního dne učiní nezapomenutelný okamžik.

Prohlédněte si kolekci Bayer v našem online shopu a najděte váš vysněný snubní či zásnubní prsten pro svůj velký den. Všechny modely mají krátké dodací lhůty a budou vám doručeny až domů.