123traumringe

123Traumringe/123snubniprsteny – Prsteny v páru pro všechny

V sortimentu naší značky 123Traumringe naleznete sbírku těch nejneobvyklejších prstenů pro svatbu, zasnoubení či partnerství. Různé materiály v rozdílné ryzosti poskytují nabídku pro každý vkus i široký rozptyl v ceně. Od nejlevnějších až po ty opravdu náročné, v našich kolekcích jsou dostupné snubní prsteny ... číst dále

Položky 132 z celkem 2119

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 67

Položky 132 z celkem 2119

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 67
pro každý rozpočet.

123Traumringe – Zvláštní prsteny pro zvláštní momenty

Naše společnost je zaměřena na prodej šperků nejrůznějších výrobců v rozličných designech. Pro vás jako zákazníka je výběr snubního prstenu jednoduchý, každá objednávka může být online konfigurována a individualizována podle vašich představ. Současně nabízíme nejlepší zákaznický servis, čímž činíme rozhodnutí o odpovídajícím prstenu ještě jednodušší. Náš online shop je současně dobře zabezpečen pro bezpečný nákup a bezpečnou platbu prostřednictvím zvláštních nástrojů a aplikací, které uvidíte v objednávacím procesu. Váš ekluzivní pár prstenů pro nejkrásnější den vašeho života nebo jako symbol vnitřního přátelství a sounáležitosti bude během pár dní doručen až k vám domu - a to ve stylové etui, v níž jsou prsteny bezpečně uloženy. Všechny naše rozesílané balíčky jsou velmi dobře pojištěny, což zaručuje vám jako zákazníkovi jistotu investice.

Kolekce 123Traumringe

V sortimentu 123Traumringe naleznete nejen nespočetné množství designů, ale také všechny materiály, které nejen tradičně, ale i v dnešní moderní době, slouží k výrobě snubních a jiných partnerských prstenů. Klasické zlato je stejně tak zastoupeno jako moderní vzácný kov na výrobu šperků palladium, naleznete zde prsteny z nejrůznějších kombinací materiálů stejně tak jako ze vzácné platiny. Pro zvláštní individuální vzhled vašich prstenů slouží jednotlivá výběrová políčka v nastavení jednotlivých našich produktů. Tak si můžete u mnoha modelů vybrat prsten opatřený brilianty nebo kameny zirkonie. Vždy záleží na obsahu drahého kovu v legírování, které dosahuje od stupně ryzosti 333 až po 950, vy si vyberete, který prsten je pro vás nejvhodnější, který stupeň ryzosti - všechny prsteny v naší nabídce jsou vyráběny v nejvyšší možné kvalitě. Prsteny si dále můžete pro osobní pocit a trvalý symbol vašeho partnerství opatřit osobní gravurou - textem na vnitřní straně prstenu, jenž vám bude připomínat váš velký den. Vy rozhodujete, co činí vaše svatební či zásnubní prsteny tím jedinečným kusem šperku právě pro vás.

Prohlédněte si naši kolekci 123Traumringe a nalezněte svůj vysněný prsten. Na výběr prstenu si rezervujte dostatek času a klid, prsten vás bude provázet po celý život. My se postaráme o zbytek a zhotovíme vám vaše snubní či jiné partnerské prsteny v perfektní kvalitě a v krátkých dodacích lhůtách dodáme až k vám domů.