Značky

Partnerské a snubní prsteny známých výrobců - naše značky

V našem sortimentu snubních a partnerských prstenů naleznete řadu známých výrobců. Kvalita náleží k našim základním principům a námi listované značky spojují nejlepší šperkařské umění s širokou škálou atraktivních designů a materiálů.

Výrobci s tradicí - profesionálové ve výrobě šperků

Při výrobě prstenů, ... číst dále

Položky 132 z celkem 9291

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 291

Položky 132 z celkem 9291

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 291
ale také jiných šperků, je velmi důležitá profesionální práce a precizní kvalita. Osvědčení výrobci mají šperkařské umění dovedeno k dokonalosti a nabízí prsteny ze stříbra, zlata, platiny a spousty jiných materiálů. Úspěch značky závisí přímou úměrou na kvalitě produktů. V sortimentu naší značky 123traumringe (123snubníprsteny) naleznete pouze prsteny, které splňují naše vysoké nároky na kvalitu. Naše značky prstenů od Breuningu až po Titan Factory nabízí pouze ten nejkvalitnější šperk. V kolekcích párových prstenů pro uzavření manželství, zásnuby nebo jako známka přátelství či partnerství leží vysoký důraz na individualitu a dlouholetou trvanlivost šperku. Nejrůznější kombinace materiálů, možností individualizace a osobní rytina také pomáhají dosáhnout tohoto cíle.

Klenotník a zlatník - silný tým

Dnešní značky šperků jsou tvořeny kvalitním zlatnickým řemeslem a prodejní výkonností klenotníků. Zlaté a stříbrné šperkařské dílny vytváří rudělnou prací neobvyklé designy našich snubních prstenů, které jsou potom klenotníkem nabízeny v obchodech nebo u online prodejců. Tato povolání se mísí a každý klenotnický obchod musí mít nutně zlatnickou dílnu. U nás v internetovém obchodě 123snubniprsteny.cz (123Traumringe.de) naleznete modely nejrůznějších značek a výrobců. Spojujeme tak nabídku těch nejlevnějších snubních prstenů z oceli pro mladé páry s vysoce karátovými zlatými či platinovými prsteny pro všechny, kteří nechtějí na rozpočtu svatby šetřit. Naši značkoví výrobci nám umožňují snubní prstýnky na přání jednotlivých klientů individuálně upravovat. Tak mohou být k výběru pro ženy a muže rozdílné šířky prstenů, opticky zpracované vklady briliantů či kamenů zirkonie jsou také možné. Takto získá každý pár jedinečné prsteny osobitého charaktru a budou individuálním symbolem jedinečného spojení.

Rozhlédněte se v našem online shopu a v klidu z domova si prohlédněte naši širokou nabídku! Náš sortiment jednotlivých značek v shopu nenechá žádné přání nevyslyšeno a nabízí pro každý vkus a rozpočet ten odpovídající vysněný prsten, ať již pro přátelství, sňatek či zasnoubení.