Žluté zlato

Elegantní snubní prsteny ze žlutého zlata

Máte raději jednoduché a klasické prstýnky? Pak máme pro vás ty správné prsteny ze žlutého zlata. Zlato fascinuje lidi po staletí a je považováno za obzvláště cenné. V průběhu staletí se vyvinuly rozdílné barvy zlata pro prsteny a další šperky. Jednoduché či v různých barevných ... číst dále

Položky 132 z celkem 2070

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 65

Položky 132 z celkem 2070

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 65
kombinacích, zlato je ideální volba pro svatební prsteny.

Snubní prsteny ze žlutého zlata - drahý kov jako znaménko lásky

Žluté zlato různé ryzosti je pro snubní prsteny obzvláště oblíbené, protože jeho barva je originální barvou čistého ryzího zlata. Luxusní vzhled a současně teplý charakter žlutého zlata výborně odpovídá příležitosti. Ryzí zlato s příměsí mědi či stříbra pak dává podle množství příměsi a obsahu zlata rozdílné barevné odstíny. V zásadě se pozná podíl ryzího zlata na barevném odstínu: čím více zlata obsahuje, tím sytější a bohatší barevný tón. V základě obsahují barevné tóny snubních prstenů ze žlutého zlata škálu od světle žluté s vyšším podílem stříbra až po žluto oranžové s výraznější příměsí mědi. Žluté zlato je celosvětově nejoblíbenější zlatou variantou - a to nejen pro snubní prstýnky.

Složitá volba - snubní prsteny z nejdražšího ze všech drahých kovů

Ať již jednoduché leštěné či matné prstýnky, s klasickými brilianty nebo gravurou, svatební prsteny ze žlutého zlata působí současně luxusně stejně jako stylově a elegantně. Volba prstenu je obtížná. Naše snubní prsteny ze žlutého zlata v páru pro uzavření manželství jsou dostupné v opravdu mnoha variantách. Můžete si vybrat šířku prstenu, povrchy jsou dostupné s i bez rytiny. U rytin prstenů se můžete rozhodnout pro druh písma, ornamenty a vzory. Na přání vám rádi zapracujeme do prstenu brilianty jako cenný symbol vaší lásky. Manželské páry si nechávají rády na vnitřní stranu prstenu gravírovat jméno partnera nebo den sňatku. Pro výběr správné velikosti snubního prstenu doporučujeme objednat náš měřící pásek prstenů, s nímž si můžete změřit přesnou velikost prstenu pro vás a vašeho partnera.

Který prsten se k nám hodí nejlépe? Tuto otázku si klade jistě mnoho párů při výběru snubních prstenů. Proto máme široký sortiment a velkou nabídku nejrůznějších designů, variant prstenů ze žlutého zlata. S jistotou i vy naleznete perfektní prsten pro váš svatební den.