Titan

Snubní prsteny z titanu - symbolický materiál s dlouhou životností

Kdo má rád jemné a klasické prsteny a má k dispozici menší rozpočet, pro něj je volba snubních prstenů z titanu tou perfektní. Prsteny jsou stejně krásné a elegantní jako z jiných materiálů. Náklady na výrobu prstenů jsou nižší než ... číst dále

Položky 132 z celkem 285

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 9

Položky 132 z celkem 285

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 9
u prstenů ze stříbra a zlata - proto je titan obzvláště oblíbený a používaný pro širší působivé masivní prsteny.

Kov na věčnost - titan jako snubní prsten

Tak trvalý jako manželství, tak dlouhou životnost má titan. Tmavě šedý materiál se liší svou barvou výrazně od téměř bílé platiny nebo světle šedého lesklého stříbra, nepůsobí ale o nic méně ušlechtile. Obzvláště pak, pokud je jeden z partnerů senzibilní, je titan důvodem pro jeho biologicky přiznivé vlastnosti pro výběr překrásných, stylových či neobvyklých snubních prstenů. Zhotovujeme prsteny z titanu v nejrůznějších stylech a designech od jednoduchých hladkých až po extravagantní a velmi neobvyklé. Snubní prsteny z titanu jsou velmi působivé s ornamentální gravurou a osázené drahými kameny. Pro naše zákazníky nabízíme cenově nižší snubní prsteny, které jsou osázeny zirkonií jako třpytivý dotek na snubním prstenu dámy. Pro stylové akcenty kombinujeme naše prsteny rádi z matných a leštěných povrchů, dosahujeme tak optiky, která je harmonická a působí půvabně po celý život.

Lehký a odolný - faktor komfortu nošení prstenu

Snubní prsten musí být příjemný, je určen pro každodenní nošení a měl by člověku přinášet radost. Komfort nošení titanových prstenů je velmi vysoký a jde ruku v roce s jeho vysokou odolností. Titan má velmi pevnou strukturu a je odolní proti poškrábání, robustní. Váš snubní prsten proto i po dlouhé době nošení vypadá stále jako nový, prsten může být nošen na prstě u jakékoli práce, bez známek poškození. Již tak velmi odolný materiál je u našich prstenů velmi kvalitně zpracován, pečlivým odborným šperkařským uměním jsou prsteny zpracovány do fascinujících dekorů. Současně s odolností je titan natolik lehký kov, že prsten budete při nošení ztěží cítit. Proto je také titan velmi oblíben jako materiál pro snubní prsteny u mužů, protože nezpůsobuje nošením žádný nepříjemný pocit a neruší na ruce ani při práci.

Prohlédněte si náš sortiment snubních prstenů z titanu! S jistotou naleznete ideální model za dostupnou cenu a přesto v luxusní kvalitě a unikátním provedení. Snubní prsteny budou stejně výjimečné jako váš svatební den.