Stříbro

Elegantní snubní prsteny ze stříbra

Chcete svému partnerovi či partnerce dokázat, že je pro vás něčím zvláštním? Vyjádřete své pocity naším individuálním partnerským prstenem. Stříbro je oblíbený materiál pro partnerské prsteny. Je to jednoduchý klasický materiál a hodí se obzvláště k mladším a mladým zamilovaným párům. Na co byste si měli ... číst dále

Položky 132 z celkem 198

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 7

Položky 132 z celkem 198

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 7
dát přeci jen při koupi pozor?

Povrch a design prstenu

Vyberte si povrch a design prstenu podle svého vkusu a svých zvyklostí. Některé povrchy znamenají, že musíte investovat trochu více do péče o prsten. U stříbrných prstenů nabízíme mezi jiným následující možnosti:

 • Leštěné: máte-li rádi lesklé prsteny, měli byste si vybrat z leštěných povrchů. Zde musíte vzít na vědomí, že prsten je třeba pravidelně leštit, aby si svůj lesk také udržel.
 • Matné: Matné povrchy jsou moderní, jednoduché a bez lesku. Matné partnerské prsteny jsou méně náročné na údržbu než prsteny leštěné, není nutné pravidelné nanášení politury na čištění stříbra.
 • Rýhované: Stříbrné prsteny mohou být ozdobeny lesklými rýhami - právě v kombinaci s matným prstenem dosáhneme krásného efektu. Zde je třeba vzít v úvahu, že rýhy jsou náchylné k zašpinění a musí být pravidelně čištěny, aby si prsten zachoval svou osobitou krásu.

Správná volba diamantů

Stříbrné prsteny jsou většinou méně masivně formovány než prsteny z titanu nebo oceli. Proto se také nabízí možnost stříbrné partnerské prsteny osázet diamanty na přední viditelné straně prstenu. Vyberte si mezi jednotlivými vzory z diamantové řady nebo jednotlivého kamenu. Nabízíme modely s brilianty tak jako s kameny zirkonie, abychom uspokojili každý rozpočet a mohli nabídnout každému krásný půvabný prsten.

Materiálové kombinace

Stříbrné partnerské či snubní prsteny se dají kombinovat s různými drahými kovy teplých barev - ať již úzkými proužky z červeného zlata, elegantními vlnkami ze zlata žlutého, nebo krásným vnějším okrajem z některého z drahých kovů. Můžete si vybrat partnerské prsteny přesně podle svého vkusu, neobvyklé, výjimečné, s kombinacemi různých materiálů drahých kovů nebo jednoduché z čistého stříbra.