Platina

Snubní prsteny z platiny - nezaměnitelné kouzlo vzácného kovu

Snubní prsteny z platiny jsou s jistotou těmi nejcennějšími a nejvzácnějšími mezi manželskými prsteny. Příměsi jiných drahých kovů jsou u platiny ve velmi nízkém podílu na rozdíl například od zlata - jedná se o obzvláště vzácný materiál ve své nejčistší formě. Kdo ... číst dále

Položky 132 z celkem 853

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 27

Položky 132 z celkem 853

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 27
tedy hledá opravdu drahocenný kus exkluzivního šperku, prsten s trvalou hodnotou - u snubního prstenu z platiny najde zcela jistě.

Světlý drahý kov s vysokou životností

Čistá platina má velmi světlou barvu - čili nejčistší a nejcennější platina se svým vysokým obsahem ryzosti 950 je čistě bílým kovem, který je mnohem světlejší než stříbro. Pokud se rozhodujetem mezi snubními prsteny bílé barvy, mohou být platinové prsteny pro vás tou správnou volbou. Přirozeně také vysoká investice do drahého materiálu má trvalou hodnotu. V zásadě je platina velmi trvanlivý kov a neprojevuje žádné známky opotřebení, jako je tomu například u prstenů ze zlata či stříbra, které se dlouholetým používáním materiálu obotřebovávají a jsou tenčí.

Výjimečný prsten a levnější alternativy

Prsteny z čisté platiny jsou hladké a elegantní už ve svém základním designu. Přirozeně působí kouzelně také osázené diamanty, které jim propůjčují zvláštní eleganci. Také ten, kdo hledá výjimečné snubní prsteny, může je naleznout právě u platiny: Prsteny například s jemnými dekory z červeného zlata jsou velmi vkusné - a budou se od ostatních snubních prstnů velmi lišit. Chcete-li své snubní prsteny z platiny nechat gravírovat jako osobní symbol a zprávu, kterou prsteny ponesou, rádi vám rytinu samozřejmě na přání zhotovíme zdarma.

Kdo si nechce nechat ujít výhody platinových prstenů, ale hledá levnější variantu prstýnků, měl by se rozhodnout pro prsteny z palladia. Palladium patří k platinovým kovům, je jednoduše levnější než čistá ryzí platina. Aniž byste se vzdali vynikajících vlastností platiny, palladium je o něco lehčí a má vysoký komfort nošení. Naše prsteny z palladia naleznete zde.