Palladium

Luxusní snubní prsteny z palladia

Prsteny z drahého kovu palladia se vyznačují svou zvláštní barvou a nízkou hmotností v porovnání s platinou. Snubní prsteny z palladia jsou často levnější než prsteny ze zlata a přesvědčí svou jedinečnou elegancí. Vzhledem k tomu, že palladium má velmi nízký otěr a je odolné vůči ... číst dále

Položky 132 z celkem 1021

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 32

Položky 132 z celkem 1021

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 32
oděrkám, slibují palladiové prsteny dlouholetou radost z lesku a barvy jako trvalý symbol uzavření manželství.

Neobvyklá krása jako znamení lásky

Palladium patří k platinovým kovům, je poměrně vzácné a nápadné svou jemnou stříbrně bílou barvou. Právě prostřednictvím svého zvláštního optického půvabu, ale také prostřednictvím symbolické hodnoty jako manželského prstenu, je vzácný kov jako materiál pro snubní prsteny stále oblíbenější. Oproti jiným rozdílným materiálům drahých kovů nereaguje palladium na kyslík a proto neoxiduje. Nedochází u něj tedy k černání, jako známe u jiných materiálů, paladium zůstává třpytivé a lesklé po velmi dlouhou dobu, stejně jako třpytivě leské a luxusní, prstýnky z palladia vypadají stále jako nové. Vedle použití palladia jako na snubní prsteny je tento materiál také významným podílem nejrůznějších slitin bílého zlata, protože jeho vlastnosti, jako lehkost, trvanlivost, bílá zářivá barva, propůjčují bílému zlatu jeho nezaměnitelnou třpytivou formu, odbarvují žlutý kov a dodávají mu zvláštní jemné barevné nuance.

Snubní prsteny z palladia - velký výběr od jednoduchých až po honosné

Se snubním prstenem z palladia získáte překrásný kus šperku na celý život, který vám bude připomínat nejkrásnější a nejdůležitější den v životě. V našem sortimentu máme na výběr prsteny pro každý vkus, rozdílných stylů a odpovídajících designů, rozličné kolekce obsahují snubní prsteny z palladia od jednoduchých a tenkých šperků, až po zdobení ornamenty, vzory nebo viditelně zapracovanými brilianty. Především manželky rády nosí tento drahocený kámen s oblibou stále častěji. Tak jako jiné snubní prsteny v našich kategoriích jsou také prsteny z palladia odlišně zpracovány pro muže a ženu. Proto se perfektně hodí k tělesným proporcím nositele, a působí elegantně u obou partnerů, jak muže tak ženy. S našimi snubními prsteny z palladia naleznete nádherný symbol vašeho spojení a zpečetíte tak sňatek i vaši lásku, která bude stejně trvalá jako váš snubní prsten.

V našem sortimentu naleznete jednoduché svatební prsteny, prsteny s jedním či více brilianty, tak jako zvláštní formy a dekory prstenů. Přesvěčte se o jedinečnosti snubních prstenů z paladia a nechte se jimi okouzlit.