Ocel

Elegantní snubní prsteny z oceli

Snubní prsteny z oceli si v posledních letech vybudovali vlastní cestu jako moderní trend a jsou mezitím levnou a módní alternativou k drahým prstenům ze zlata nebo stříbra. Díky nízkým nákladům na materiál mohou být také snubní prsteny levně vyrobeny, a to v širokých masivních formách ... číst dále

Položky 132 z celkem 188

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 6

Položky 132 z celkem 188

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 6
materiálu. Vyberte si leštěný nebo matný povrch - pro každý vkus máme ten správný model.

Hygienické a odolné

Kdo si plánuje zakoupit levné snubní prsteny a přesto ve vysoké kvalitě, elegantním stylu, u prstenů z chirurgické oceli zcela jistě najde svého kandidáta. Podobně jako titan je ocel velmi tvrdý kov a proto je velmi odolný. Snubní prsteny z oceli jsou proto robustní a odolné proti poškrábání. Navíc jsou resistentní vůči bakteriím, proto obzvláště hygienické, a to i v případě, pokud velmi často přichází do kontaktu s vodou.

Velmi hezké jsou ocelové snubní prsteny s jemným zlatým proužkem, který jim dodává elegantní efekt. Pro výjimečný vkus existují rozdílné vzory s širšími zlatými partiemi. Tam si přijdou na své ti, kteří milují pestrost. Prstýnek manželky lze jako u všech jiných prstenů v naší nabídce osázet diamanty nebo kameny zirkonie, které propůjčují prstenu výjimečný půvab.

Vysoká flexibilita

Ocelové snubní prstýnky jsou vhodné pro ty, kteří si chtějí i s nízkým rozpočtem zakoupit elegantní snubní prsten, nebo pro ty, kteří hledají flexibilitu v při návrhu svých prstenů. Zde určitě naleznete, ať již hledáte tenké či široké prsteny, klasické, jednoduché či nápadné s výrazným vzorem. Na přání si můžete nechat samozřejmě své snubní prsteny gravírovat, čímž jim dodáte osobní zprávu pro partnera, jako zvláštní znamení vašeho spojení. Objednejte si svůj vysněný prsten a zbytek už nechte na nás, naše dodací lhůty jsou krátké, zásilky jsou dobře pojištěny a všechny prsteny jsou zabaleny v půvabné etui.