Ocel/zlato

Ocel a zlato - dva protiklady v perfektní harmonii

Ocel a zlato jsou dva šperkařské materiály, které mohou být jen stěží rozdílnější. Možná právě proto spolu tak dobře harmonizují při kombinaci šperku a prstenu. Snubní prsteny z oceli a zlata jsou velmi zvláštní a mají svůj osobitý charakter, který je stejně ... číst dále

Položky 132 z celkem 53

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Položky 132 z celkem 53

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
individuální jako vy.

Když se zlatou snoubí s ocelí - design prstenů pro svatební prstýnky

Robustní ocel je u těchto snubních prstenů použita jako hlavní materiál. Její vysoká čistota nechává kov velmi ušlechtile působit a podává důkaz, proč je tento materiál stále oblíbenější k výrobě šperků. Zlato oproti tomu působí elegantně a draze - tento účinek je nadále zesílen, pokud jsou do ocelového povrchu prstenu vpracovány dekorativní rýhy nebo vzory. Pro nás ztělesňují prsteny z oceli v kombinaci se zlatem manželství, kdy se v nich snoubí jemné ženské zlato se silnou a mužskou silou oceli. U matných povrchů oceli se zdvojuje působení kombinace materiálů, které zvyšuje kontrast k lesklým zlatým částem snubního prstenu.

Mnoho designových variant pro snubní prsteny z oceli a zlata

Vzhledem k tomu, že originální prsten, osazovaný zlatem je z robustní oceli, naskýtají se nejrůznější barevné, designové a vzorové kombinace, který by u jiných drahých kovů byly nemyslitelné. Ocel při každé změně povrchu mění svůj vnější vzhled. Leštěná ocel připomíná zlato, zatímco matné povrchy působí spíše jako platina. Novomanželky mají rády prsteny ozdobeny drobným či výrazným kamenem, kdy si můžete vybrat osázení briliantem či kameny zirkonie, které působí jako solitér nebo jsou zapracovány jako skupina kamenů do prstenu. Obravdu osobité jsou snubní prsteny s gravurou, která je součástí našeho servisu.

Prohlédněte si náš sortiment snubních prstenů z oceli se zlatými aplikacemi. Výjimečné designy prstenů pro extravagantní páry jsou ideálním symbolem manželského sňatku a dlouholetého spojení manželů.