Červené zlato

Snubní prsteny z červeného zlata

Hledáte individuální a přesto klasické snubní prsteny? Pak jsou pro vás prsteny z červeného zlata to pravé! Tyto prstýnky přesvědčí svým stylem, zvláštním designem a teplými barevnými tóny. Jsou vhodné a stylové ke každému typu oděvu pro dlouhodobé nošení. Kdo uzavírá sňatek, plánuje dlouhý čas dopředu. ... číst dále

Položky 132 z celkem 1302

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 41

Položky 132 z celkem 1302

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 41
Snubní prsten vás bude doprovázet mnoho let - proto je důležité, vybrat si správný nadčasový styl prstenů, který bude dlouhou dobu působit elegantně a draze. Svatební prsteny z červeného zlata proto nabízí několik předností: Hodí se ke všem barevným odstínům a proto mohou být nošeny k nejrůznějšímu stylu oblékání. Můžete je kombinovat nejen se žlutým zlatem, také kombinace se stříbrem je velmi překrásná a bude ladit k nejrůznějším kolekcím šperků, které rádi nosíte. Teplý barevný tón prstenů působí stylově a klasicky současně s nadčasovou elegancí - ani po dlouhé době se vám prsten neokouká.

Jemnost a barevné odstíny

Snubní prsteny z červeného zlata mají vyšší obsah mědi než prsteny ze žlutého zlata. Přirozeně jsou ale svou kvalitou stejně cenné! Jako u všech slitin zlata naleznete i u červeného zlata stupně ryzosti 333, 585 a 750. Barevné odstíny se pohybují v rozmezí od jemné růžové až po temný odstín mědi, oblíbené v Evropě, Německu i České republice jsou ale spíše jemné barevné odstíny červného zlata pro snubní prsteny.

Další zdobení prstenu

Snubní prsteny z červeného zlata vypadají překrásně, když jsou zdobeny diamanty - diamanty vsadí unikátní akcent jinak tmavému drahému kovu, jejich třpyt zjemní prsten a dodá mu nezaměnitelnou eleganci. Samozřejmě můžete nechat prsteny gravírovat osobní zprávou, která vám připomíná váš důležitý den - vyberte si jednoduše v náhledu produktu typ písma a nechte nám při objednávce vepsaný text, který vám na přání rádi zhotovíme na vnitřní strany snubních prstenů zdarma.