Bílé zlato

Překrásné snubní prsteny z bílého zlata

Pro nejkrásnější den vašeho života to musí být něco zvláštního! Pro všechny páry, které hledají drahocené snubní prsteny z ušlechtilých materiálů, je bílé zlato první volbou. Kouzelné prsteny ohromují svou chladnou elegancí a jsou vkusnou alternativou ke stříbrným prstenům či prstenům z platiny a palladia. ... číst dále

Položky 132 z celkem 2472

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 78

Položky 132 z celkem 2472

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 78
V našem sortimentu naleznete bílé snubní prsteny jako svatební prstýnky rozdílných provedení, designů, povrchů a šířek.

Vzácný materiál vzácné barvy - snubní prsteny jako znamení lásky a sounáležitosti

Zlaté slitiny, které jsou obohaceny stříbrem, platinou či jinými drahými kovy, se souhrně nazývají bílé zlato. Prostřednictvím spojení se zlatem ztratí svou žlutou barvu, zůstává pouze exkluzivní třpytivý kov, který zasáhne milovníky čistých a hladkých linií a materiálů. Zlatá slitina se projevuje podle množství příměsí různých materiálů od světle bílé po stříbrnou, v některých případech s mírným nažloutlým nebo namodralým nádechem. Jako levnější varianta k luxusním drahým kovům jako palladium či platina si dobilo bílé zlato své pevné místo jako oblíbený materiál pro snubní prsteny. Je nutné nezaměňovat bílé zlato se žlutým zlatem s rhodiniovým potahem, kdy korpus prstenu ze žlutého zlata je potažen tenkou rhodiniovou vrstvou. Kolik pravého zlata obsahuje váš snubní prsten z bílého zlata poznáte podle vyraženého stupně ryzosti. Čím vyšší toto číslo je, tím vyšší je také obsah zlata v kovu.

Jednoduchý či nápadný - matný nebo lesklý

V našem sortimentu snubních prstenů z bílého zlata naleznete velké množství nejrůznějších designů. Pro každý vkus a životní styl, u nás naleznete jednoduché nebo zdobené snubní prsteny s ornamenty a nejrůznějšími vzory. Povrchy prstenů jsou matné, leštěné nebo obojí, obzvláště draze působí opticky prsteny osázené brilianty. Komu je snubní prsten "jen" z bílého zlata příliš jednoduchý, doporučujeme kombinace materiálů, které z jednoduchého prstenu dělají zvláštní a dekorativní šperk. Aby snubní prsteny při uzavření manželství skutečně pasovaly, doporučujeme přesné změření velikosti! K tomu vám dobře poslouží náš měřící pásek, kdy jen se správnou velikostí můžete říci s jistotou, že snubní prsteny budou pohodlné pro oba partnery.

Prohlédněte si náš sortiment snubních prstenů z bílého zlata a jiných materiálů a najděte odpověď na důležitou otázku: Který snubní prsten se k nám nejlépe hodí!