Bílé zlato/žluté zlato

Dvoubarevné snubní prsteny - bílé zlato a žluté zlato jako perfektní duo

Právě snubní prstýnky by měly být něčím neobvyklým. Pro nejkrásnější den v životě proto nabízíme snubní prsteny v kouzelné kombinaci materiálů z bílého a žlutého zlata. Ať již s ornamenty nebo bez, s drahými kameny či bez - tyto ... číst dále

Položky 132 z celkem 669

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 21

Položky 132 z celkem 669

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 21
snubní prstýnky přitahují pohledy a budou dlouhodobě přitažlivým kusem šperku jako znaménko sounáležitosti mezi manželem a manželkou.

Drahocené zlato v kombinaci s mimořádným designem

Zlato náleží k nejstaršímu a nejoblíbenějšímu materiálu pro výrobu šperků všeho druhu a je také pro svatební prstýnky pro mnoho párů tou první volbou. Stále více mladých novomanželů se rozhoduje pro méně konvenční tradiční snubní prsteny a vybírá prstýnky z rozdílných materiálů. Nabízí se jedna z nejstylovějších variant - kombinace bílého a žlutého zlata. Obě zlaté slitiny obsahují příměsy různých drahých kovů, které jim propůjčují osobitý charakter. Kombinace v jednom snubním prstenu vytváří šperkařské umělecké dílo, které je jednoduché a nápadné současně. Obě barvy spolu výborně harmonizují a právě v porovnání si jinými vícebarevnými prsteny tato kombinace zlata u snubních prstenů dosahuje nejnižší kontrast. Působí proto jemně a romanticky. I muži milují jemný decentní půvab těchto snubních prstýnků a proto jsou stále častěji vybírány svatebními páry všech věkových kategorií.

Designové varianty bílého a žlutého zlata

Prstýnky z kombinovaných materiálů nepůsobí nikdy nudně. Ať již jsou zářivé nebo nenápadné k nošení, vždy záleží na souhře obou vzácných kovů a s jakými přídavnými prvky či designy jsou kombinovány. Naše snubní prsteny z bílého a žlutého zlata jsou jasných forem v čistých geometrických proužcích nebo vlnité s rozdílnou strukturou a vzory. Jako třpytivou ozdobu vám rádi osadíme prsten jedním či více brilianty, většinou je tato varianta na snubních prstenech používána u prstenu manželky. Diamant se zvláštním brusem symbolizuje jedinečnost a zářivý význam, který tento den pro manželku, ale i manžela má. Zda se rozhodnete pro svatební prsteny s kamenem či bez záleží jen na vás.

Prohlédněte si náš sortiment snubních prstenů z bílého a žlutého zlata, u nás naleznete v širokém výběru ten nejkrásnější prsten pro nejkrásnější den vašeho života!