Bílé zlato/červené zlato

Kombinace bílého a červeného zlata - snubní prsteny v barevném mixu materiálů

Nemůžete se rozhodnout, která barva se k vám nejvíce hodí a hledáte něco neobvyklého? Co byste řekli na snubní prsteny v barevné kombinaci? K nejoblíbenějším kombinacím náleží mix bílého a červeného zlata v jednom prstenu.

Variace zlata - Drahocené ... číst dále

Položky 132 z celkem 520

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 17

Položky 132 z celkem 520

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 17
a symbolické

Kdo hledá snubní prsten z tradičního zlata, ale přesto zvláštní prsten jako znamení sounáležitosti, v barevné kombinaci bílého a červeného zlata nalezne zvláštní styl a půvab. Oba materiály se skládají ze zlata, které je obohaceno různými příměsmi. Tyto příměsi zlepšují odolnost materiálu a odráží se pozitivně i na ceně prstýnku - bez toho, aby byla snížena kvalita nebo optická krása šperku. Snubní prsteny v této barevné kombinaci se stávají čím dál oblíbenější a ukazují svým zvláštním půvabem, že dva lidé spojeni sňatkem. Dvoubarevné prsteny v rozdílných designech od elegantních po jednoduché jsou oblíbené také u mužů, kteří chtějí nosit na svém prstě něco zvláštního.

Multikolor – kombinace se zvláštním účinkem

Pro dvoubarevné snubní prsteny z rozdílných materiálových kombinací bílého a červeného zlata existuje mnoho druhů a designů. Kvalitní zlatnické umění se odráží na našich prstenech, které tvoří harmonický obraz kombinace materiálů, který je vyvážený, aby byly snubní prsteny vhodným doplňkem současně pro muže i ženy. Podle toho, který vzor a v jakém množství kterého materiálu je prsten zhotoven, působí vždy vzor naprosto jiným účinkem. Čili prsteny z bílého zlata s jemným akcentem červeného zlata působí jemněji, prstenu dominuje jemná barva bílého zlata. Naopak, pokud vás okouzlují prsteny z červeného zlata s jemným bílým akcentem bílého zlata, tam je tvořena kreativní elegance, šperk je nápadnější a působí výjimečným dojmem přitahujícím pozornost. Třešničkou na dortu, obzvláště u ženského prstenu z páru, jsou jemné brilianty, které si můžete objednat u vybraných typů prstenů k osazení. Brilianty jsou vhodnější osazovat jen pro ženský prsten, mužský se obvykle ponechává hladký. Obzvlášť luxusně potom působí snubní prsteny v barevné kombinaci s gravírovanými ornamenty a osázené více brilianty rozdílných velikostí.

Dáváte přednost jednoduchým modelům nebo výjimečným prstenům s brilianty a neobvyklým vzorem? Nezáleží, pro kterou variantu se rozhodnete - u nás zaručeně naleznete odpovídající snubní prsten, který bude vaším dlouholetým průvodcem životem, který bude zářit na vaší ruce jako symbol vašeho spojení s milovaným partnerem.