Platební podmínky

Abyste získali své snubní, zásnubní či parnerské prsteny pohodlným způsobem a bez prodlení, nabízíme vám následující platební podmínky:

Platba na účet

Prosím převeďte celkovou částku vaší objednávky na náš účet:

K převodu prosím použijte následující údaje:

Jméno banky: Berliner Sparkasse
Název účtu: Brillantis GmbH
Číslo účtu: 6607016799
BLZ: 10050000

IBAN: DE34 1005 0000 6607 0167 99

BIC: BELADEBEXXX

Vaše objednávka bude okamžitě po přijetí částky na náš účet zpracována, a jakmile vaše prstýnky opustí náš dům, obdržíte další email s číslem svého balíčku pro sledování přepravy zboží.

Bezpečná platba prostřednictvím Paypal účtu

Zaplaťte v klidu a bezpečně svým PayPal účtem:

PayPal je celosvětově nejrozšířenější online platební brána zdarma. Zákazníci PayPal-systému oceňují bezpečnost této platební brány: Vaše platební údaje zůstávají ke zpracování pouze u Paypalu a nepředávají se dále prodejci do online shopu. Vaše údaje jsou zašifrovány nejmodernější bezpečnostní technikou.

PayPal umožňuje bezpečné platby jak prostřednictvím kreditní karty tak přes převod z PayPal účtu, který probíhá během několika vteřin a je prostřednictvím certifikační společnosti TÜV-Saarland oceněn jako "Ověřený platební online systém".

Platba kreditní kartou

Přirozeně máte také možnost své prsteny rychle a bezpečně zaplatit prostřednictvím kreditní karty.

Platba je rychlá a jednoduchá: Jak je při platbách online obvyklé, potřebujete číslo své kreditní karty, datim vypršení a PIN, které se vyjma PINu nachází na zadní straně karty..

nás jsou vaše údaje bezpečné: Zadání vašich údajů bude zakódovaným způsobem předáno dále, čímž zůstanou údaje o vaší kreditní kartě chráněny. Takto si můžete objednat snubní prsteny bez starostí. Vaše objednávka bude vyřízena okamžitě po zpracování údajů kreditní karty.

Akceptujeme kreditní karty Visa Card a Mastercard.