Titan

Exklusivní partnerské prsteny z titanu - jeden kov na věčnost

Titan je svou chladnou elegancí obzvlášť oblíbeným pro partnerské a přátelské prsteny. Také pro neobvyklé snubní prsteny jsou prstýnky z titanu, ať již hladké modely nebo zdobené s jedním či více třpytivými brilianty, je tento materiál hojně využíván.

Titan - kov ... číst dále

Položky 132 z celkem 310

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 10

Položky 132 z celkem 310

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 10
řeckých bohů

Nejen díky řecké mytologii, ale také pro svou překrásnou a fascinující ambivalenci z pevnosti a nízké váhy - pro to vše jsou titanové prsteny tak oblíbeny. Svou vysokou odolností a robustním povrchem a zároveň nesrovnatelně nižší cenou se prsteny z titanu vyvinuly v opravdový trend. V našem online shopu naleznete vzácné přátelské a partnerské prsteny z titanu, jako symbol pro dlouho trvající vazbu mezi dvěma lidmi. Různé šířky a designy dělají výběr těžkým a lehkým zároveň, obzvlášť exklusivně působní kombinace chladného titanu s teplým zlatem nebo nevinným stříbrem. Ozdoby v černé barvě se perfektně hodí pro individualisty mezi našimi zákazníky. Koneckonců jsou partnerské prsteny z titanu také ideální pro citlivé lidi, kteří mají rychlé alergické reakce. Čistý kov obsahuje málo dráždivých příměsí a proto mu může téměř každý důvěřovat.

Titan ve variantách

Naše titanové prsteny jsou dostupné ve vybraných exkluzivních designech známých německých šperkařských firem a oblíbených značek. Matné povrchy, kombinace s jinými drahými kovy nebo individuální osazení magickými oslnivými brilianty zaručují speciální efekty. Partnerské prsty z titanu jsou určeny především individualistům, kteří chtějí zvláštní neobvyklý kus šperku a své přátelství či partnerství chtějí vyjádřit unikátním způsobem. Vedle kombinací materiálů prstýnky variují také ve svých šířkách a formě. Masivní a klenuté vnitřní části prstenu zaručují vysoký komfort nošení, šířka je u mnoha modelů individuálně volitelná pro mužské, tak jako dámské prsteny. Tímto způsobem získají přátelé nebo partneři svůj nezaměnitelný originální prsten, kterým prokazují svůj svazek a současně hezky ladí k tělesným proporcím každého z nositelů.

Prohlédněte si v klidu náš sortiment partnerských prstenů z oceli. Páry prstenů dodáváme v krátkých lhůtách a krásné etui. Na přání vám samozřejmě zhotovíme na vnitřní stranu prstenu individuální gravuru jako součást servisu našeho šperkařského domu.