Stříbro

Partnerské prsteny ze stříbra

Nemusí se vždy konat svatba. Kdo přesto chce ukázat okolí, že pár k sobě náleží, pro něj jsou partnerské prsteny ze stříbra ideální volbou. Férová cena a přesto jedinečnost, ozdobte si svůj prsteníček stříbrným prstenem na důkaz partnerství a sounáležitosti s vaším partnerem či partnerkou.

Nadčasově krásné ... číst dále

Položky 132 z celkem 71

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Položky 132 z celkem 71

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
- stříbro jako znaménko lásky

Stříbrné prsteny nebudou nikdy nemoderní. Hladký a přesto zářivý materiál je proto ideálním partnerským prstenem a je tradičně také používán jako zásnubní či snubní prsten. Stříbro se hodí ke každé barvě pleti a každému stylu a často se proto pro svůj zvláštní půvab stává středem pozornosti. Ve svém symbolickém významu je stříbro vzácným kovem, který vyjadřuje čistotu a nevinnost, již v alchymii za středověku byla jeho čistota velmi ceněna. Stříbro je v mnoha kulturách považováno za ženský element, přesto je materiál velmi oblíben pro partnerské prsteny i u mužů. Stříbro přitahuje lásku - má v tomto smyslu až magický význam - a je proto tím správným materiálem pro prsteny, jako symbol lásky a zvláštního spojení s hlubokým významem. V naší kolekci partnerských prstenů ze stříbra naleznete nejrůznější modely, prostřednictvím širokého výběru a mnoha možností individualizace naleznete pro každý vkus a styl ten správný prsten.

Tvoříme vaše partnerské prsteny ze stříbra!

Partnerské prsteny ze stříbra - které se častou používají také jako přátelské prsteny - mohou být nošeny v nejrůznějších designech. Od absolutně hladkých leštěných nebo matných povrchů až po nápadné a extravagantní s gravírovanými ornamenty a vzory, u nás naleznete všechny tyto varianty. Často si můžete vybrat také z rozdílných materiálů a šířek. Máte na výběr mezi velmi kvalitně zpracovanými prsteny od značky Rauschmayer nebo módní značku Bruno Banani, z vysoce kvalitního 925 stříbra ryzosti 2. Individuální budou partnerské prsteny opatřené osobní gravurou na vnitřní straně prstenu, na přání také nezávisle na modelu opatříme na přání vaše prsteny na vnější straně brilianty. Pro lepší komfort nošení jsou všechny prsteny na vnitřní straně hladké a zaoblené.

Prohlédněte si naši nabídku partnerských prstenů ze stříbra a najděte svůj zamilovaný šperk. Pro správnou velikost prstenu si objednejte náš měřící pásek, velikost prstenu je rozhodující pro komfort nošení.