Ocel

Partnerské prsteny z oceli - okouzlující a robustní jako vaše přátelství

Ocel je idálním materiálem pro muže stejně jako mladé páry nebo přátele s nižším rozpočtem. Lesklý kov je odolný proti škrábancům, robustní a působí stejně impozantně jako stříbro nebo palladium. U nás naleznete partnerské prsteny z oceli v nejrůznějších variantách ... číst dále

Položky 132 z celkem 158

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 5

Položky 132 z celkem 158

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 5
- jako znaménko přátelství, lásky nebo důvěry.

Ocel - robustní a krásná

Šperkařská ocel je obzvláště čistý druh oceli, která mě mnoho pozitivních vlastností. Možnosti zpracování stejně jako výrazná optika činí z oceli stále oblíbenější materiál pro výrobu šperků a prstenů. Používaný je nereznoucí korodování odolný materiál. Vedle své stability a necitlivosti je ocel také nízce alergenní prvek doporučovaný i pro senzitivní osoby. V našem sortimentu najdete nejrůznější modely od matných či leštěných povrchů, obzvlášť atraktivní bývá kombinace s texturou na povrchu šperku. Vyberte si ocel jako symbol vašeho svazku - a vytvořte tak trvalý symbol vašeho spojení, které je pevné stejně jako kov našich partnerských prstenů.

Barevné partnerské prsteny - ty tvoří kombinace materiálů!

Naše partnerské prsteny naleznete v nejrůznějších variantách a možnostech individualizace. Obzvlášť nápadné a sexy jsou ocelové prsteny v nejrůznějších barvách. Proto jsou některé naše modely opatřeny zlatými aplikacemi nebo obsahují dekorativní prvky z oceli černé. Všechny varianty prstenů mohou být osázeny kameny. Jeden či více třpytivých kamenů zirkonie dělá z ženského prstenu ještě exklusivnější kus šperku. V závislosti na modelu prstenu si můžete vybrat z rozdílných šířek, výběr prstenů pro dámy a pány je v rozdílných variantách. Tak získáte obé: nezaměnitelný šperk, který je přizpůsoben vkusu každého z partnerů, ale také prsten který oběma dotváří osobnostní styl. Individuální jsou pak partnerské prsteny z oceli s odpovídající rytinou na vnitřní straně prstenu. Je jen na vás, zda bude váš šperk opatřen tímto nezaměnitelným znamením. Uvedeno může být jméno, místo seznámení nebo také datum.

Prohlédněte si náš sortiment! Partnerské prsteny z oceli mohou být použity jako partnerské prsteny, snubní nebo také zásnubní prsteny. Vy se rozhodujete, co se hodí právě k vám, my dodáváme v krátkých lhůtách, zásilky jsou dobře pojištěny a šperky jsou v kvalitě, která vás ohromí!