O nás

Jsme moderní společnost s dlouholetými zkušenostmi z oblasti zlatnictví a výroby šperků. Více než 50 let se zabýváme prodejem a opravami hodinek a šperků. Díky naší vysoké odbornosti a širokému výběru snubních a zásnubních prstenů za špičkové ceny jsme vyrostli do vedoucí pozice v našem odvětví.

Zvláštní pozornost dáváme našemu studiu na výrobu a design šperků a našemu online prodeji. V našem shopu naleznete prsteny významných výrobců snubních prstenů ve všech populárních materiálech a ryzosti. Díky naší vlastní značce 123traumringe vám poskytujeme snubní prsteny za obzvláště výhodnou cenu přímo od výrobce. K naší filosofii náleží nabídka vysoce kvalitních snubních prstenů vyrobených v Německu. Navštivte nás v Berlíně v našem designovém centru a využijte poradenství v našem studiu snubních prstenů. Zamluvte si na telefonním čísle 0049 30 - 9244299 termín, abychom vám mohli věnovat dostatek času.

Chcete-li se zasnoubit nebo stvrdit vaše partnerství prstenem, vyberte si vysněný pár prstenů ze stříbra, titanu, chirurgické oceli nebo keramiky. Pro svatbu doporučujeme prsteny ze zlata, palladia nebo platiny. Prostřednictvím vzácných kovů a solidního zpracování se z prstenů stávají ideální průvodci vaší lásky.

Snubní prsteny dodáváme v krásném dárkovém balení, rychle a pohodlně až k vašim dveřím. Jako zvláštní servis vám nabízíme bezplatné gravírování, tak se stanou z vašich prstenů zvláště osobní kusy šperku.

Bude nás těšit, pokud vás budeme moci přivítat v našem studiu snubních prstenů v Berlíně!

Váš team 123snubníprsteny/123Traumringe