Materiály snubních prstenů

Svatební prsteny jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů drahých kovů

Žluté zlato

Máte rádi jemné a klasické prsteny? Pak pro vás máme správný snubní prsten ze žlutého zlata. Zlato fascinuje člověka po staletí a stále se považuje za velmi cenné. Mezitím vzniklo mnoho barevných variant zlata pro prsteny a jiné druhy šperků. Zlaté snubní prsteny jsou pro manžele stále nejvíce oblíbené, protože originální barva pravého zlata je barvou žlutého zlata. Ať již jednoduchý leštěný nebo matný prsten, s klasickým briliantem nebo rytinou, svatební prsteny ze žlutého zlata působí drahoceně, současně stylově a elegantně. V našem online shopu 123snubniprsteny.cz naleznete nejrůznější provedení snubních či zásnubních prstenů, bez kamenu či s briliantem v rozdílném brusu, prsteny rozdílných forem, povrchů a dekorů. Osobní rytiny jsou samozřejmě možné a jsou zahrnuty v ceně prstenu. Vyberte si svůj vysněný prstýnek z nejširší nabídky a objednejte své zlaté snubní prsteny přímo domů, naše dodací lhůty jsou krátké, všechny zásilky jsou dobře pojištěné.

Stříbro/Zlato

Zlato a stříbrou jsou nejlevnější variantou pro elegantní klasické snubní prsteny. Dvoubarevné prsteny ve stříbře se zlatou kombinací jsou dostupné v hladkých leštěných variantách nebo jako náročnější modely s brilianty a rozdílnými typy povrchů. Vyberte si mezi rozdílnými stříbrnými prsteny se zlatými intarziemi rozdílných ryzostí. Neobvykle poutavé jsou také stříbrné snubní prstýnky s aplikacemi ze žlutého a červeného zlata. U nás naleznete velmi široký výběr kouzelných snubních a zásnubních prstenů ze stříbra s kombinací z masivního zlata, které vám rychle a s jistotou dodáme až domů.

Chirurgická ocel

Prsteny z chirurgické oceli jsou obzvláště robustní a trvanlivé. Jsou mnohem odolnější proti poškrábání a poškození z běžného užívání než jiné materiály. Drahé prsteny z chirurgické oceli v matném či leštěném provedení jsou jako přátelské či partnerské prsteny stále oblíbenější, vhodné jsou však také jako snubní prsteny. Obzvlášť elegantně působí prsteny z chirurgické oceli s kombinací žlutého nebo červeného zlata. Od jednoduchých modelů přes prsteny z oceli s kameny zirkonie nebo brilianty, iontovým pokovováním, drážkami či jiným dekorem, široký výběr naleznete v nabídce partnerských nebo přátelských prstenů z oceli.

Ocel/zlato

Chirurgická ocel jako chladný kov v kombinaci s teplým vzácným zlatem je oblíbenou variantou snubních prstenů. Ať již jednoduše matný nebo leštěný ocelový prsten s jednoduchou aplikací ze žlutého nebo zlatého zlata, nebo vybrané modely s brilianty a individuální rytinou, vícebarevné prsteny jsou nyní v trendu. Pro páry se zvláštním vkusem nabízíme také modely v kombinaci ocele a palladia. V naší nabídne naleznete širokou paletu nejrůznějších kombinací a tvarů snubních prstenů z chirurgické oceli kombinovaných se zlatem. Objednávky jsou vyřizovány velmi rychle, dodací lhůty příznivé a všechny zásilky jsou dostatečně pojištěny.

Titan

Drahý kov titan je svou chladnou elegancí obzvlášť oblíbený materiál partnerských a přátelských prstenů. Také jako neobvyklé snubní prsteny jsou prsteny z titanu, ať jednoduché modely nebo zdobené, osázené jedním či více vzácnými brilianty. Titan je zvláštní neobvyklý materiál, fascinující svou ambivalencí tvořenou neobyklou pevností materiálu a vysokou lehkostí materiálu. Svou vysokou odolností proti poškrábání a robustním povrchem jsou titanové prsteny unikátní, jejich nízká cena v porovnání s jinými drahými kovy, titanové snubní prsteny se vyvinuly v nový trend. Pokud si vyberete svůj vysněný prsten mezi titanovými snubními prsteny, objednejte správnou velikost a rytinu dle svého přání, naše dodací lhůty jsou přiznivé, všechny zásilky jsou dobře pojištěné.

Palladium

Prsteny ze vzácného palladia se vyznačují svou zvláštní barvou a nízkou hmotností ve srovnání s platinou. Snubní prsteny z palladia jsou často levnější než zlaté prsteny a přesvědčí svou jedinečnou elegancí. Vzhledem k tomu, že prsteny z palladia mají nesrovnatelně nižší otěr, slibují dlouholetou radost z barvy a lesku. V našem sortimentu naleznete jednoduché svatební prsteny, prsteny s jedním či více brilianty, stejně jako prsteny zvláštních forem a dekorů. Přesvěčte se o jedinečnosti snubních prstenů z palladia a nechte se okouzlit jejich elegancí. Objednejte si svůj vysněný prsten z naší nabídky a vyberte správnou velikost. Naše dodací lhůty jsou velmi krátké a spolehlivé, zásilky jsou dobře pojištěny.

Bílé zlato

Snubní prsteny z bílého zlata okouzlí svou jemnou barvou a jsou elegantní alternativou ke stříbrným prstenům nebo prstenům z platiny či palladia. Oblíbenou kombinací jsou bílé prsteny s jedním či více klasickými bezbarvými brilianty. U nás naleznete exklusvní výběr obzvláště drahých a jedinečných snubních prstenů z bílého zlata. Ať hledáte jednoduché matné či leštěné prsteny, či snubní prstýnky rozdílných vzorů a dekorů - v našem širokém výběru prstenů z bílého zlata najdete zcela jistě odpovídající model. Nechte se okouzlit a objednejte si svého favorita.

Stříbro

Stříbrné prsteny jsou považovány již dlouho za klasické a drahé. Pro snubní prsteny, ale především také jako partnerské, zásnubní prsteny, světle bílé stříbro a nesrovnatelně nízká cena drahého kovu tvoří kombinaci, proč jsou stříbrné prsteny tak oblíbené. Pro každý vkus a každou cenovou představu pro vás máme odpovídající partnerské prsteny ze stříbra. Vyberte si z rozdílné ryzosti, z hladkých matných či leštěných modelů a výjimečných snubních prstnů s brilianty, prstenů s nejrůznějšími povrchy a designy. Pro manželské páry, které hledají něco výjimečného, nabízíme zvláštní stříbné prsteny se zlatou kombinací či barevnými brilianty.

Barevné prsteny

Nemůžete se rozhodnout, jakou barvu si přejete a hledáte něco mimořádného? Co říkáte na barevné prsteny? Nejoblíbenější kombinací ze všech jsou prsteny z bílého a žlutého zlata, tak jako stříbro a červené nebo bílé zlato, nebo bílé a červené zlato bývají stále oblíbenější kombinací snubních prstenů. Nezáleží na tom, pro kterou variantu se rozhodnete, zda hledáte jednoduchý model nebo zvláštní kombinace vzorů s brilianty - u nás zaručeně naleznete odpovídající snubní prsten! Objednejte si svého favorita jednoduše v našem online shopu, doručíme vám snubní prsteny k vašim dveřím, rychle a dobře pojištěny.