Ruesch

Kolekce značky Ruesch

Známá značka snubních prstenů Ruesch má kořeny ve společnosti Brüder Nowotny KG v Rakousku. Vysoce kvalitní prsteny jako snubní, zásnubní či partnerské prsteny ze zlata a slitin platiny jsou specialitou výrobce, který existuje jako rodinný podnik již od roku 1881. Dnes je firma největším producentem snubních prstenů v ... číst dále

Položky 132 z celkem 1364

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 43

Položky 132 z celkem 1364

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 43
Rakousku, bohaté kolekce nabízí široký výběr překrásných a jedinečných snubních prstenů rozdílných stylů, značka se snaží uspokojit každý vkus svých zákazníků. Sídlo společnosti je ve Vídni. Zde a v jiných produkčních provozech vyvíjí designéři a zkušení zlatníci stále nové a jedinečné prsteny pro zasnoubení a svatbu.

White Style – Prsteny pro zvláštní příležitost

Kolekce snubních prstenů White Style spojuje mnoho snubních prstenů z nejrůznějších materiálů. Od zlata po titan, zde naleznete mnoho materiálů, které jsou typické pro výrobu snubních, zásnubních a partnerských prstenů. Jednoduché vzory stejně jako bohatě zdobené prsteny s ornamenty nebo zvláštními gravurami, vykládané brilianty, v této kolekci naleznete mnoho prstenů, které si můžete dotvořit dle svých představ. V této kolekci naleznete také materiálové kombinace, jako například ocel a zlato nebo více vkusně vsazených briliantů. Obzvlášť extravagantně působí ocelové prsteny s kombinací keramikdy, kde prostřednictvím černé aplikace dosahují šperky výjimečné pozornosti.

Kolekce Honeymoon

Honeymoon Solid a Honeymoon Pure jsou názvy kolekcí snubních prstenů značky Ruesch, které spojují nejrůznější prsteny v páru z rozličných materiálů. Vedle hladkých prstenů ze zlata, stříbra nebo platiny zde naleznete v kolekci širokou nabídku bohatě zdobených kreací prstenů s aplikacemi z drahých kovů, gravurami nebo vsazenými brlirianty. Ocel a zlato jsou také zde použity jako materiál pro nejrůznější dvoubarevné prsteny, současně si hrají designéři této kolekce s nejrůznějšími úpravami povrchu prstenů od matné až po velmi hladké. Téměř všechny modely mohou být osázeny brilianty, tyto jsou zpravidla vsazovány jen do dámského prstenu z páru. Díky stále novým designům zůstávají snubní prsteny pro každou svatbu jedinečným kusem šperku.

Prohlédněte si náš sortiment snubních prstenů 123snubniprsteny.cz a obzvláště kolekce značky Ruesch, u nás si s jistotou vyberete svého favorita, symbol, který vám bude připomínat váš krásný den po celý život!