Rauschmayer

Kolekce šperkařské značky Rauschmayer

Jako tradiční podnik zhotovuje Roland Rauschmayer GmbH & Co. KG snubní a partnerské prsteny dle vysokých kritérií kvality. Výrobce se sídlem v tradičním zlatnickém městě Pforzheim ve spolkové zemi Baden-Württemberg v Německu nabízí svým zákazníkům v nejrůznějších kolekcích stále nové vzory a designy prstenů jako jedinečný symbol ... číst dále

Položky 132 z celkem 673

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 22

Položky 132 z celkem 673

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 22
vzácného spojení a sounáležitosti mezi dvěma milovanými osobami či důvěrnými přáteli.

Jedinečné prsteny z drahých kovů - od hladkých po bohatě zdobené

Designéři šperků z domu Rauschmayer vyvíjí stále nové vzory snubních prstenů a kombinují při tom rozdílné struktury povrchů, rozličné materiály a drahocené diamanty nebo jiné drahé kameny. V kolekci Fancy Silver dominují hladké prsteny z bílého zlata nebo stříbra, místy dozdobené jedním jednoduchým briliantem. Nápaditější v designu s perfektní souhrou použitých materiálů je kolekce Easy Line. Stříbro, bílé a červené zlato tak jako palladium jsou materiály, z nichž jsou tyto ušlechtilé prsteny vyrobeny.

V sérii Pair se mísí dvoubarevné prsteny s prsteny z bílého zlata nebo stříbra, také žluté zlato nebo palladium lze v této kolekci nalézt. Noblesní gravury a vsazené drahé kameny dělají z těchto prstenů unikátní kus šperku. Opravdu nápadité jsou prsteny z kolekce Sandwich. Jméno je zde programem, bílé a červené zlato je kombinováno naprosto unikátním způsobem a kolekce se skládá z prstenů, které jsou prostřednictvím harmonického designu stejně tak nápadité jako unikátní barevná kombinace materiálů.

Zlato v oceli

Ve stejnojmenné kolekci se pojí zlato jako drahý kov s robustní ocelí. Kontrast obou tak rozdílných materiálů je zdůrazněn rozdílnými vrstvami, vysoký podíl oceli zajišťuje nízkou cenu prstenů, dostupnou i pro mladé začínající páry. Viditelně mohou být do prstenů vsazeny briliatny a celkový vzhled prstýnku tak získá na své osobitosti a nápadnosti. Ocelové prsteny jsou zpracovány s nejrůznějšími typy povrchů, zlaté aplikace na prstenech jsou u rozdílných modelů buď z bílého nebo žlutého zlata.

Zcela neobvyklá pak je kolekce Elements s extravagantními reliéfy a ornamenty. Vedle těchto vyjmenovaných sérií přináší Rauschmayer na trh stále nové vzory a kreace prstenů, široký výběr nabídky prstenů této značky neustále roste. Prohlédněte si v našem shopu sortiment prstenů značky Rauschmayer a najděte svůj vysněný prsten pro velký životní den.