Breuning

Kolekce snubních prstenů ze šperkařského domu Breuning

Franz Breuning je zakladatelem šperkařské společnosti, která dnes patří k největším a nejznáměnším firmám v Německu. Snubní prsteny jsou speciálním oborem společnosti, která sídlí ve švábském zlatnickém městečku Pforzheim. Další produkční dílna společnosti sídlí v Bangkoku. Jedinečnost prstenů Breuning pro svatební a zásnubní okamžiky ... číst dále

Položky 132 z celkem 2636

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 83

Položky 132 z celkem 2636

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 83
je známá po celé Evropě a je ceněna pro svou vysokou kvalitu a nejkvalitnější zpracování. Kombinace originální řemeslné zlatnické ruční práce a nejmodernější hightech technologie dokončování šperků je význačným symbolem kolekcí tohoto německého šperkařského výrobce.

Pure Love – Snubní a zásnubní prsteny

Velký výběr designů je typický pro kolekci snubních prstenů Pure Love značky Breuning. V široké škále diverzifikovaného sortimentu naleznou páry překrásné snubní prsteny v každé cenové kategorii a z nejrůznějších materiálů. Designy od prostých jednoduchých nestárnoucích modelů až po ušlechtilé, nápadné a výrazné, to vše najdete v této kolekci snubních a snubních prstenů Pure Love. Zásnubní prsteny jsou rafinované a jednoduché zároveň a jsou navrženy tak, aby milovaný těžko odolal. Rozdílné materiály a zářivé brilianty jsou spojeny do harmonických a nezaměnitelných kusů šperku. Obzvláště v oblasti dvoubarevných prstenů z rozdílných materiálů nebo kombinací materiálových textur se skrývá rafinovanost a jedinečnost snubních prstenů značky Breuning. Materiály jsou velmi pečlivě propracovány a prostřednictvím osázení jedním či více brilianty získáte prsten, který vám bude celý život připomínat nejdůležitější okamžik vašeho života.

Prohlédněte si kolekci snubních prstenů značky Breuning a nalezněte ten svůj originální nezaměnitelný symbol své lásky a souznění s partnerem vašeho života. My se postaráme o vše ostatní, naše dodací lhůty jsou krátké, zásilky jsou dobře pojištěny, vysněný prsten vám doručíme až k vašim dveřím v překrásné dárkové etui.