Cesta k dokonalému snubnímu prstenu

Při výběru snubních prstenů si vezměte dostatek času, prsteny vás budou provázet celý život.

Odpovídající snubní prsteny jsou esencí každé svatby - protože není romantičtějšího okamžiku než výměna snubních prstenů u oltáře. A žádné manželství nebude bez nich uzavřeno. Snubní prstýnky jsou symbolem společné lásky a uzavření manželství - a jsou současně celoživotním nadčasovým průvodcem. Mnoho snubních prstenů znamená ještě více: předávají se z generace na generaci - a s nimi vzpomínky na svatbu, manželské spojení a rodinnou historii. Přirozeně mají snubní prsteny odpovídat vkusu manžela a manželky - koneckonců se nenosí jen při svatbě, nýbrž celý dlouhý život a možná také dále budoucími dětmi a vnoučaty. Nač si dávat při koupi snubních prstenů pozor?

Správný materiál

Zvláštní pozornost vyžaduje výběr materiálu. Hledáte-li klasický nadčasový design, osvědčenými materiály jsou stříbro či zlato. Pro chladnou eleganci jsou vhodné materiály chirurgická ocel, titan nebo palladium. Moderní šarm poskytují snubní prsteny z keramiky. Kombinace zlata a stříbra působí klasicky a skládá se ze spojení teplého žlutého zlata se stříbrným chladem. Má-li to být něco neobvyklého, nabízíme snubní prsteny v barevných kombinacích nejrůznějších vzorů a barevných palet.

Brilianty a zirkonie - elegantní ozdoba šperku

Pokud jste našli odpovídající materiál, měli byste si rozmyslet, zda má být prsten vašeho manželství ozdoben lesklými diamanty. Oblíbenými kameny jsou například třpytivé brilianty nebo zářivé kameny zirkonie. Vyberte si u nás dle svého vkusu z rozdílých modelů s jednoduchou ozdobou či celými řadami diamantů.

Gravírování jako osobní symbol

Snubním prstenům propůjčí romantický, velmi osobní prvek rytina, nechte si gravírovat krátkou zprávu nebo společné iniciály - tak přidáte své svatbě nejen snubní prsteny, ale pošlete svému partnerovi navíc osobní znamení vaší společné lásky. Samozřejmě nabízíme pro všechny prsteny v naší nabídce také gravírovací servis.

Máte již představu, jak mají vaše ideální snubní prsteny vypadat? Prohlédněte si naši širokou nabídku a najděte snubní prsten, s nímž se stane vaše svatba obzvláště výjimečnou událostí!